אלון לויטה - מסעות

אבל אני,  למרבה ההפתעה, איני חשה בהתרגשות, אלא בעיקר את נטל ההחלטה. אני מייצבת את האנרגיה שלי על מנת להחזיק את הפלטפורמה איתנה וחזקה דיה, להעמיד עליה את הנסיעה הזו. זה מבקש ממני להיות ברורה, לא מתרגשת. ההתרגשות תבוא אחר כך. כרגע אני מעמיקה בהתכוונות, מכוונת מתוך משאלה להוריד התנגדויות וסימני שאלה. זו בעיקר פשטות, לא התרגשות. המפלס הרגשי הנמוך מאפשר את הפעולה. אני מתארת לעצמי שאברהם אבינו לא היה בהתרגשות כששמע את הציווי "לך לך, מארצך וממולדתך, אל הארץ אשר אראך". מה הוא ידע על מה שמחכה לו בדרך? מתי יגיע? ולמה בכלל כדאי לו לצאת עכשיו מכל המוכר והידוע? כששומעים את הציווי לא נותר אלא להיענות לו. עכשיו נגמרה תכנית של "דה ווייס", ואחד המשתתפים, סהר עזימי, אמר: "אם אתה קם בבוקר ורוצה לנסוע לסין, תמצא דרך לנסוע לסין. אל תגיד סין רחוקה. הפחד הוא המחלה". בתור נשא HIV הוא יודע על מה הוא מדבר. חלומות נועדו להגשמה. ואם לא עכשיו, אימתי?  

חזרה לבלוג מסעות• רחל רוגע
מזדהה עם המשפט- כששומעים את הציווי לא נותר אלא לענות לו, גם אני יוצאת כעת לחופש נענית לציווי הפנימי ללכת לצאת מהמקום המחבק החם הבטוח שבו אני חייה.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
 
אלון לויטה צילום מסחרי בארץ ובחו”ל.
בעולמנו הדיגיטאלי התקדמנו בצעדי ענק אל עבר העולם הדמיוני בדיוני.
יחד עם זאת מאחורי כל תמונה, עדיין ניצב הצלם, המנציח את הרגע המיוחד שלו בהתבוננות סובייקטיבית לו.
אני הוא אחד מאותם צלמים שרואים יוצרים ומנציחים את אותם הרגעים.
ענבל לויטה ענבל לויטה ( kahurangi) - עברה חניכה מתמשכת אצל המאורים (ילידי ניו זילנד). הוסמכה ע"י מהינק'ורה ריינפלד, מרפאה מאורית, להפצת הידע הילידי. מתַּקשרת. מורה. מומחית בטרנספורמציות של אדם ואדמה. יוצרת את שיטת "המקום" למודעות וריפוי בעזרת צמחי א"י. תלמידת האדמה.
        

       

       


אלון לויטה | alon@alonlevite.com | 054-5504238 | www.alonlevite.com | קישורים העלאת תכנים

 

 © כל הזכויות שמורות לאלון לויטה

Tivonet