אלון לויטה - מסעות
כתב וצילם אלון לויטה שלהי האביב, תקופה נהדרת לנצל יום של חופשה לטיול ג'יפים מפנק (עד כמה שג'יפ זה דבר מפנק...).בחרנו את דרום רמת הגולן כנתיב מעצם היותו פחות מטוייל – לדעתי.
יום חמישי, השעה 20:30, הירח כבר זורח במלוא הדרו, אויר צלול ורוח קלילה מנשבת בנקודת המפגש. יש משהו באווירת המפגש בנקודה המפגש הזו שפתאום החזירה אותי הרבה שנים אחורה, דה ג'אבו של צבא !
כתב וצילם: אלון לויטה
בעודי פוסע בסמטאות העיר העתיקה של נצרת, נשמע קול פעמוני כנסיית המולד. צליליהם הנעימים מהדהדים ומבשרים את חג המולד הקרב.
מאת: אלון לויטה
אם אתם נמנים עם אחוז גבוה של אנשים שאינם יודעים מהו ה"סרוגייט" אל דאגה, הסיבה נעוצה באופי המקצוע. מקצועה של א.ר. (שמה המלא שמור במערכת).
כבר בתחילת העליה לאלון הגליל, נתקלות עיננו במצבור השלטים החדשים הפזורים לאורך הדרך והרומזים על עסקי התיירות החדשים / ישנים באזור זה אשר יעזרו לנו להנות מיום טיול חביב.
דרך הנוף חוצה את אזור גבעות אלונים – שפרעם, הבנוי מנוף גבעות מעוגלות ורכות של סלע קירטון. אלו גבעות מתונות שגובהן בין 100 – 300 מ' מעל פני הים, הפסגה הגבוהה באזור היא הר חנתון (334 מ') ממזרח לשפרעם.
"בקרב הבדואים רווח ספור המספר על סוחר זקן, בדואי החי במדבר. אותו זקן נוהג היה לחצות את המדבר מצדו האחד ועד צדו האחר, נושא סחורות על גמלו.בסוף השבוע, היה שב אל ביתו למנוחה.
יום חורפי, גשום ובוצי בציפורי. אני נוסע עם יעל בטנדר 4X4 לרפת החדשה של המושב. מיקום נהדר עם נוף משגע של 360 מעלות לעמק בית נטופה והרי נצרת. לא הרפת ולא הפרות הן העניין, כי אם מה שיוצא מהן…
 
אלון לויטה צילום מסחרי בארץ ובחו”ל.
בעולמנו הדיגיטאלי התקדמנו בצעדי ענק אל עבר העולם הדמיוני בדיוני.
יחד עם זאת מאחורי כל תמונה, עדיין ניצב הצלם, המנציח את הרגע המיוחד שלו בהתבוננות סובייקטיבית לו.
אני הוא אחד מאותם צלמים שרואים יוצרים ומנציחים את אותם הרגעים.
        

       

       


אלון לויטה | alon@alonlevite.com | 054-5504238 | www.alonlevite.com | קישורים העלאת תכנים

 

 © כל הזכויות שמורות לאלון לויטה

Tivonet