אלון לויטה - מסעות
במבט ראשון פרויקט צילום אישי בעל אג'נדה חברתית מהו הפרויקט? פרויקט צילום אומנותי המשלב בוק אישי עם צילום קבוצתי. אנו חיים בחברה השופטת אנשים ממבט ראשון. הרבה לפני שאנחנו מכירים אנשים, אנחנו כבר עם צרור של דעות קדומות לגביהם. דמייני את עצמך עם חליפת עסקים מהודרת או לחילופין גלבייה שחורה, ומיד תראי איך זה לוקח אותך למקומות אחרים, לפי חוויות אישיות וניסיון חיים. הכוונה של פרויקט זה: א. להפיק בוק אישי המאפיין אותך "כפי שאת". ב. להפיק מיזם חברתי המראה את השפעת הלבוש והתרבות על "האני" שלי. מה מצריך ממני הפרויקט? בשלב הראשון: צילומי בוק אישי בעלות של 400 ₪. בשלב השני : צילום קבוצתי להדגשת הרעיון של "במבט ראשון". הכוונה בשלב זה - להוציא את הצילום לפרסום במדיות שונות. שלב זה הוא ללא תוספת תשלום. לפרטים נוספים ותאום צילום: רוני גרשט קרודו – 052-3308808
כתב וצילם אלון לויטה שלהי האביב, תקופה נהדרת לנצל יום של חופשה לטיול ג'יפים מפנק (עד כמה שג'יפ זה דבר מפנק...).בחרנו את דרום רמת הגולן כנתיב מעצם היותו פחות מטוייל – לדעתי.
יום חמישי, השעה 20:30, הירח כבר זורח במלוא הדרו, אויר צלול ורוח קלילה מנשבת בנקודת המפגש. יש משהו באווירת המפגש בנקודה המפגש הזו שפתאום החזירה אותי הרבה שנים אחורה, דה ג'אבו של צבא !
מאת: אלון לויטה
אם אתם נמנים עם אחוז גבוה של אנשים שאינם יודעים מהו ה"סרוגייט" אל דאגה, הסיבה נעוצה באופי המקצוע. מקצועה של א.ר. (שמה המלא שמור במערכת).
כבר בתחילת העליה לאלון הגליל, נתקלות עיננו במצבור השלטים החדשים הפזורים לאורך הדרך והרומזים על עסקי התיירות החדשים / ישנים באזור זה אשר יעזרו לנו להנות מיום טיול חביב.
דרך הנוף חוצה את אזור גבעות אלונים – שפרעם, הבנוי מנוף גבעות מעוגלות ורכות של סלע קירטון. אלו גבעות מתונות שגובהן בין 100 – 300 מ' מעל פני הים, הפסגה הגבוהה באזור היא הר חנתון (334 מ') ממזרח לשפרעם.
"בקרב הבדואים רווח ספור המספר על סוחר זקן, בדואי החי במדבר. אותו זקן נוהג היה לחצות את המדבר מצדו האחד ועד צדו האחר, נושא סחורות על גמלו.בסוף השבוע, היה שב אל ביתו למנוחה.
כתב וצילם: אלון לויטה
בעודי פוסע בסמטאות העיר העתיקה של נצרת, נשמע קול פעמוני כנסיית המולד. צליליהם הנעימים מהדהדים ומבשרים את חג המולד הקרב.
מציג תוצאות 1 - 9 מתוך 24
<<לדף הקודם1 2 3לדף הבא>>
 
אלון לויטה צילום מסחרי בארץ ובחו”ל.
בעולמנו הדיגיטאלי התקדמנו בצעדי ענק אל עבר העולם הדמיוני בדיוני.
יחד עם זאת מאחורי כל תמונה, עדיין ניצב הצלם, המנציח את הרגע המיוחד שלו בהתבוננות סובייקטיבית לו.
אני הוא אחד מאותם צלמים שרואים יוצרים ומנציחים את אותם הרגעים.
ענבל לויטה ענבל לויטה ( kahurangi) - עברה חניכה מתמשכת אצל המאורים (ילידי ניו זילנד). הוסמכה ע"י מהינק'ורה ריינפלד, מרפאה מאורית, להפצת הידע הילידי. מתַּקשרת. מורה. מומחית בטרנספורמציות של אדם ואדמה. יוצרת את שיטת "המקום" למודעות וריפוי בעזרת צמחי א"י. תלמידת האדמה.
        

       

       


אלון לויטה | alon@alonlevite.com | 054-5504238 | www.alonlevite.com | קישורים העלאת תכנים

 

 © כל הזכויות שמורות לאלון לויטה

Tivonet